Ubytování, stravování

Účastníci LŠSS jsou ubytováni na studentských kolejích. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v menze koleje. Kolej i menza se nacházejí v blízkosti Filozofické fakulty, v kampusu JU.

 

🛌 UBYTOVÁNÍ

Studenti LŠSS budou ubytováni na vysokoškolských kolejích, v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích. Dva až tři pokoje mají vždy společné sociální zařízení a koupelnu. Lůžkoviny, ručníky a veškeré hygienické vybavení je v pokoji. Na patře / v buňce je k dispozici kuchyňka. Pokud si účastník LŠSS zvolí individuální ubytování, je na pokoji sám, ale koupelna a sociální zařízení jsou společné s pokojem sousedním. Nezapomeňte prosím v přihlášce zřetelně označit, chcete-li individuální ubytování. Stipendistům Ministerstva školství České republiky je hrazeno ubytování ve dvoulůžkových pokojích; pokud budou chtít individuální ubytování, je nutné, aby to v přihlášce uvedli a za individuální pokoj doplatili, a to v hotovosti na recepci Kolejí a menz.

 

  • Na koleji K1 je možné připojit se k internetu přes wi-fi.
  • Na koleji K4 je možné připojit se přes kabel Ethernet. Kabely je možné si v omezeném množství zapůjčit, doporučujeme však přivézt si vlastní.

 

🍽️ STRAVOVÁNÍ

Snídaně, obědy a večeře budou poskytovány formou rautu v menze JU.